Yazar Ol

Esleme.com (Bundan sonra kısaca “Esleme” denilecektir) yeni nesil sosyal platformdur. Okuyucular Esleme’de gönüllü olarak yazı yazabilir ve editörlere gönderebilir. Yazınızın yayınlanması Esleme Editörlerinin onayına bağlıdır. Okuyuculara daha kaliteli ve faydalı hizmet verebilmek için yazarlardan bu sayfayı okumalarını rica ediyoruz.

Esleme’de yazı yazan herkes “Yazar Ol” sayfasındaki kural ve şartları kabul etmiş sayılır. Kullanıcılar kural ve şartlardaki değişiklik ve güncellemeleri takip etmekle yükümlüdür. Esleme yönetimi, haber vermeden ve bildirim göndermeden kural ve koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu kural ve koşullar yazar ve okuyucu arasındaki iletişimi güçlendirmek, daha kaliteli içeriklerin oluşmasını sağlamak içindir.

Esleme’de gönüllü yazı yazmak istiyorsanız, Lütfen aşağıdaki kural ve şartlara bağlı kalın.

İçerik Yazarken Dikkat Edilecek Kurallar:

  1. İçeriklerinizde yazım kuralları ve noktalama işaretlerine dikkat edin. Türkçemizi güzel kullanarak dilimizi korumamız gerekiyor.
  2. Sade ve anlaşılır bir üslup kullanın. Resmi bir dil yerine daha eğlenceli ve samimi bir anlatımla içeriğinizi akıcı hale getirin.