Hakkımızda

Esleme.com, her kesimden insanın takip edebileceği, eğlenceli, kaliteli ve faydalı vakit geçirebileceği ve içerik oluşturabileceği bir sosyal içerik platformudur.

Esleme’de; Bilim, teknoloji, İslam, tarih, dini ilimler, gündem, haber, film, sağlık, felsefe, yemek, aile ve çocuk eğitimi, eleştirel düşünce gibi pek çok farklı alanda eğlenceli ve faydalı vakit geçirebilmeniz için içerik üreten bir platformdur, topluluktur.

Esleme.com, herhangi bir grup, cemaat, kalıplaşmış ideoloji veya siyasi görüşe tabi değildir. Toplumun her kesimine eşit mesafede bulunan, kaliteli ve faydalı içerik üreterek toplumun kültürel, insani, zihinsel, duygusal ve ahlâki gelişimine katkıda bulunmayı kendisine hedef edinmiş bir sosyal topluluk projesidir. Her yaşa ve kitleye hitap ederek tüm topluma faydalı olma, onların gelişiminde bir yer edinme prensibinden dolayı yayınlanan içerikler kesinlikle siyaset, şiddet, taciz ve cinsellik gibi ayrıştırıcı, provokatif veya toplumu zedeleyici unsurlar barındırmamaktadır.

Esleme Topluluğu sitesinde ve diğer hizmetlerinde (resmi sosyal medya hesaplarında) yayınlanan tüm içerikler (ses, görüntü, yazı, video vb…) telif hakları kapsamında olmakla birlikte, ticari marka ve her tür fikrî mülkiyet hakkı, esleme.com’a aittir. Ve yalnızca yazılı izni ile kullanılabilir. İçerikler kesinlikle kâr amacıyla kötüye kullanılamaz veya dağıtılamaz. Başka kurum yada kuruluşlarca aynen veya değiştirilerek kullanılamaz, tıklanabilir bağlantı (açık link vererek) ile birlikte kaynak göstermeksizin hiç bir platformda (yazılı veya sanal halde) paylaşılamaz.  Aksi durumda esleme.com tüm hukukî haklarını saklı tutar.

Örn:Kaynak: https://esleme.com

•Daha fazla bilgi için bkz: Kullanım Koşulları