• Esleme Forum açıldı! Kolayca üye olup topluluğumuzun bir parçası olabilirsiniz. 😊

Sabit Esleme Forum'da Nasıl Konu Açılır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mfakkaya

Kurucu Admin
Yönetici
Topluluğumuza hoşgeldiniz. Burada insanlar birbirine soru sorabilir, bilgi ve tecrübelerini paylaşabilir, düşüncelerini, fikirlerini ifade edebilir. Kısacası kendimizi ve başkalarını en faydalı ve verimli şekilde yetiştirebileceğimiz sosyal bir platform oluşturduk.

Forumda konu açıp yazı yazabilmeniz için ücretsiz, kayıtsız, şartsız üye olmanız gerekiyor. Sadece 10 saniyede üye olabilirsiniz. Verdiğiniz mail adresinin size ait olduğunu doğrulamak adına diğer bütün web sitelerinin yaptığı gibi mail adresinize bir onay maili gelecek. Orada bulunan linke tıklayıp sitemize yönlendirileceksiniz. Hepsi bu kadar!

Üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede "Yeni konu aç..." Butonunu görebilirsiniz. Bu butona tıkladıktan sonra hangi kategori altında konu/yazı açmak istiyorsanız seçebilirsiniz.

Karşınızdaki ekranda yazınızın başlığı ve yazınızın kendisini yazmanız için kutucuklar bulunur. Diğer seçeneklere hiç dokunmadan (isteğe bağlı), aşağıdaki "yeni konu aç" butonuna tıklamanız yeter. Harika konu açtınız! Artık yorum yapılmasını bekleyebilirsiniz, yazınızı başka platformlarda paylaşıp arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. :)

Eğer forumdaki herhangi bir yazıya/konuya yorum yapmak istiyorsanız bu çok daha kolay. Sadece giriş yapmış olmanız yeterli. Okuduğunuz konunun en altında yorum yapma kutucuğu sizi bekliyor. Sadece cevabını/yorumunu yaz ve göndere tıkla. Hepsi bu kadar!

Herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa, sitenin en altındaki "iletişim" sayfasından yöneticiyle direk temas kurabilirsiniz. Faydalı olmak adına kurulmuş bu platformda her zaman bana veya moderatörlerimize ulaşmaktan çekinmeyin. Selametle...

Kurucu admin
@mfakkaya
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst